Průjem, jak jej řešit?

Je nepříjemný a mnohdy ovlivní celý životní styl.

Pokud se často vyprazdňujete, 3-4x denně, a stolice je hodně řídká, tak je nejdůležitější řešit vše komplexněji. Protože se tělo zbavuje škodlivého obsahu střeva, který vyvolává zápal sliznic, je nutná změna stravy a taky úprava pitného režimu.

Důvodů proč tělo reaguje, tak jak reaguje, může být několik. Určitě to není „normální stav“ a vždy upozorňuji své klienty o okamžité řešení daných potíží. Z mého pohledu je důležité zjistit, která potravina může tento problém způsobit a také ji po určitou dobu vyloučit, pokud se jedná o intoleranci. Proto doporučuji laboratorní krevní testy, s klientem vždy pracuji individuálně. Hodně častým problémem jsou i kvasinky, které se dají laboratorně zjistit také.

Laboratoř testuje z Vaší krve až 271 individuálních druhů potravin, koření, bylin, doplňků stravy, masa, ořechů a také čajů i vzpomínané kvasinky.

Testy zobrazí jednotlivé hodnoty a dle referenčních mezí se nastavuje léčební plán, který může trvat 6 –12 měsíců.

Výhodou je, že testy lze provést až na 30-ti pracovištích po celé České republice . Klienti tedy mohou využít odběrné místo v blízkosti bydliště.

Žádanka se posílá elektronicky po objednávce na webových stránkách a do 10 dnů jsou Vaše výsledky připraveny a odeslány na Váš e-mail.

Léčební plán a interpretace výsledků jsem schopna sdělit i přes telefon a to v čase, který Vám vyhovuje.