Nabízíme

Nabízené služby

Testy potravinových intolerancí

Potravinová intolerance je nesnášenlivost nebo přecitlivělost na určitou složku z potravin.  Za krátkou dobu a jen z jednoho odběru můžeme analyzovat, které potraviny vám způsobují obtíže. Je to jednoduché.

Testy potravinových alergií

Potravinová alergie je okamžitá reakce našeho imunitního systému, když zkonzumujete určitou potravinu. Je zprostředkovaná protilátkami typu IgE s potravinovou intolerancí nemá žádanou souvislost.

Balíčky zdraví

Balíčky zdraví nabízí komplexní krevní rozbory včetně následných konzultací. Vybírat můžete z několika možností, podívejte se na naši nabídku. 

Jídelníčky

V nutriční poradně Vám naši specialisté připraví jídelníček na míru dle zdravotních obtíží. Ať už řešíte redukci hmotnosti nebo musíte dodržovat striktní dietu ze zdravotních důvodů, my Vám s jídelníčkem pomůžeme.

Kurz Potravinové intolerance

Kurz je určen pro výživové specialisty a poradce, nutriční specialisty, lékaře a zdravotníky. Přihlásit se ale může i kdokoli se zájmem o danou problematiku.

Státní zkouška poradce pro výživu

Pro zájemce o obor Nutriční poradce nabízím možnost absolvovat Státní zkoušku Poradce pro výživu, pořádanou Akademií výživy a sportu, NurtiAcademy s.r.o.