Kdo jsem

Kdo jsem

ing. Eva Kocurková (potravinoveintolerance.cz)

Jmenuji se Eva Kocurková.

Jsem vedoucí projektu Potravinové intolerance s 15 letou praxí nejen na území ČR, ale zejména v zahraničí.

Od roku 2019 jsme se stala akreditovanou osobou pro státní zkoušku Nutriční poradce, které zaštiťuje Ministerstvo zdravotnictví v ČR.

Vystudovala jsme univerzitu a mou specializací je Vědecká výživa. Proto svojí poslání beru zodpovědně a na základě výsledků laboratorních testů z krve doporučuji vhodné potraviny a jejich kombinace. 

Snažím se o nalézaní skutečných příčin zdravotních obtíží na základě rozboru výživy. Důležitou součástí mé práce je motivace klientů ke změně životního stylu. Mám řadu velmi spokojených zákazníků, kteří si díky mým odborným službám zlepšili své fyzické ale i psychické zdraví a kondici.

Mám 15 let praxe v oblasti klinické výživy a z toho 6 let let praxe v zahraničí.

Rozsáhlé znalosti v oboru  jsem získala na Univerzitě v Nitře a na řadě odborných kurzů. Praxi jsem získala hlavně na Floridě, v Irsku kde jsme žila několik let, a taky v České republice.

DOBROČINNÉ AKTIVITY A SPOLUPRÁCE:

Fond Sidus, Vracíme dětem úsměv, publikační činnost www.fondsidus.cz

Vaření pro děti „Jídlo jako dar“ pro děti ve sportovním klubu http://joudrs.cz/

AutTalk – Nadační fond pro děti s autistickým spektrem www.auttalk.cz

Doporučuji výrobky z Trapistického kláštera www.novydvur.cz  a aktivně
spolupracuji s farmáři.

Doporučuji psychoterapii od www.jirichvala.cz

 
Těším se na setkání s Vámi v přítomném okamžiku.

O jídle přemýšlím jako o formě projevu kultury, zvyků a tradic našich předků, jako o společenské události.Najdeme takové potraviny, které budou pro Vás lékem. Tak dojdete ke celkové pohodě těla,  které nemusí být už jen přáním. 

Od roku 2012 se věnuji výhradně komplexní péči o člověka z pohledu výživy, zejména výživy dle imunologických výsledků z laboratoře na základě potravinových intolerancí. Věnuji se také speciální výživě sportovců a výživě u zdravotních obtíží a výživě dětí. 

Komplexní péče je určena všem bez rozdílu věku, pohlaví, národnosti a náboženství, ale hlavně těm, kteří jsou ochotni převzít zodpovědnost za své zdraví a aktivně se podílet na terapii.