Kdo jsem

Kdo jsem

PI botonky 300x300px KDO JSEM

Jmenuji se Eva Kocurková
Jsem diplomovaný nutriční specialista s vřelým přístupem ke svým zákazníkům. Specializuji se na klinickou výživu. Na základě výsledků laboratorních testů doporučuji vhodné potraviny a jejich kombinace. Výsledky krevních rozborů čtu z pohledu celostní medicíny.  Poskytuji personální diagnostiku.

Mám 15 let praxe v oblasti klinické výživy a z toho 6 let let praxe v zahraničí.

Hlavním principem mé práce je komplexní přístup a nalézaní skutečných příčin zdravotních obtíží na základě rozboru výživy. Důležitou součástí mé práce je motivace klientů ke změně životního stylu. Mám řadu velmi spokojených zákazníků, kteří si díky mým odborným službám zlepšili své fyzické ale i psychické zdraví a kondici.

Rozsáhlé znalosti v oboru  jsem získala na Univerzitě v Nitře a na řadě odborných kurzů. Praxi jsem získala jak v České republice, tak v zahraničí.

DOBROČINNÉ AKTIVITY A SPOLUPRÁCE:
  • Fond Sidus, Vracíme dětem úsměv, publikační činnost www.fondsidus.cz
  • Vaření pro děti „Jídlo jako dar“ pro děti ve sportovním klubu http://joudrs.cz/
  • AutTalk – Nadační fond pro děti s autistickým spektrem www.auttalk.cz
  • Doporučuje výrobky z Trapistického kláštera www.novydvur.cz a aktivně
    spolupracuje s farmáři.
Těším se na setkání s Vámi v přítomném okamžiku.
  •  

O jídle přemýšlím jako o formě projevu kultury, zvyků a tradic našich předků, jako o společenské události. Spolu najdeme odpovědi na Vaše problémy. Najdeme takové potraviny, které budou pro Vás lékem. Tak dojdete ke ZDRAVÍ, které nemusí být už jen přáním. 

Od roku 2012 se věnuji výhradně komplexní péči o člověka z pohledu výživy, zejména výživy dle imunologických výsledků z laboratoře na základě potravinových intolerancí. Věnuji se také speciální výživě sportovců a výživě onkologických pacientů, pacientů s autoimunitními onemocněními a výživě dětí. 

 LABORATORNÍ TESTY NA POTRAVINOVÉ INTOLERANCE a poradenství k výsledkům bohužel nejsou hrazeny pojišťovnami. Diagnostickou metodu potravinové intolerance provádějí naše smluvní laboratoře (EUC a Synlab). Výsledky následně putují k poradci, u kterého jste vyšetření objednali. Výsledky jsou pro Vás vyhodnoceny a zpracovány v tzv. „Rotační protokol“, se kterým pak s Vámi indiviuálně pracujeme. 

Komplexní péče je určena všem bez rozdílu věku, pohlaví, národnosti a náboženství, ale hlavně těm, kteří jsou ochotni převzít zodpovědnost za své zdraví a aktivně se podílet na terapii.