Náš tým

Náš tým

Ing. Eva Kocurková - vedoucí projektu

Praha

Vystudovala obor Vědecká výživa lidí na Agronomické fakultě v Nitře a Pedagogiku na Slovensku. Věnuje se výživě člověka z pohledu komplexního, fyzického a psychického zdraví. Během své praxe klade důraz na příčinu různých onemocnění z pohledu výživy, např. kožních problémů, chronické únavy, potíží s hmotností, potravinových intolerancí a histaminové intolerance. Výživu řeší komplexně včetně biochemických rozborů, cílených krevních rozborů a hledá konkrétní vitamíny a minerální látky, které tělu chybí. Je členkou státní komise Ministerstva zdravotnictví pro oboru Výživový poradce. Ing. Kocurková připravovala přes 40 profesionálních sportovců na Olympiádu 2016 v Rio de Janeiro.

Hledáme nové kolegy do týmu!

Přidejte se k nám a buďte součástí týmu, který mění životy!

Jsme vášniví odborníci na potravinové intolerance a věříme, že každý zaslouží šťastný a zdravý život. Naše společnost se zaměřuje na poskytování informací, podpory a řešení pro ty, kteří čelí potravinovým intolerancím. 

Podívejte se na naše nabízené kurzy

Kurz Potravinové intolerance
Kurz Histaminové intolerance

Státní zkouška poradce pro výživu

PhDr. Bob Wright, MHA, MA, RN

Professor, Psychiatry and Mental Health Nursing at Gwinnett klinický pracovník, behaviorista, otorhinolaryng profesor, mezinárodní konzultant a myslitel k poskytnutí svých zkušeností při posuzování potřeb pacientů s autistickým spektrem.  Navrhl psychiatrické a programy duševního zdraví, které sloužily až 450 000 příjemců.

Dr. Wright absolvoval školení v ABA pod vedením pozdního Dr. Jose Martineze-Diaze na Florida Institute of Technology. Úzce spolupracoval s Dr. Aubreym Danielsem a specializoval se na zlepšování dodržování pacientů jejich plánů péče. Je autorem “AdM Home Care Coaching – Průvodce rodinou k lepšímu zdraví.”

Dr. Wright, nejstarší syn zakladatelky Threshold v Olrnadu na Floriě  Teeny Willard a bratr Bena Willarda.

Ing. Šárka Ozgová

Praha a Středočeský kraj

Absolventka VŠCHT, Fakulty potravinářské, Obor mléko a tuky. Po ukončení vysokoškolského studia pracovala jako vědecký pracovník ve Státním zdravotním ústavu. Odbornost pro poradce pro výživu doplnila Rekvalifikačním kurzem Výživového poradce v Nutriacademy, následovaly nástavbové kurzy Výživa dětí, Odkyselení a zásadotvorná regenerace a Potravinové intolerance. Od roku 2012 pracuje jako výživový poradce v Praze na Barrandově, spolupracuji s lékaři pro dospělé, pediatry a internisty, přednáším a organizuji workshopy.

Alena Rajmanová

Pardubice, Hradec Králové a okolí

Lektorka jógy a cvičení body mind forem, vystudovala 3 letý psychologický seminář, výživové poradenství zakončené státní zkouškou. Zaměřuje se na potravinové intolerance a úpravu jídelníčku klienta s přihlédnutím k jeho aktuálnímu stavu, možnostem, omezením a ev. onemocněním. Pokud klient nezná svoji diagnózu a má zdravotní obtíže hledá řešení na základě biochemických rozborů, testů na histamin a potravinové intolerance.

Mgr. Iveta Lišková

Kladno, Rakovník a Karlovy Vary

Zdravá výživa a sport je koníčkem Mgr. Liškové již mnoho let. Teprve na mateřské dovolené si uvědomila jak je zdraví důležité a jak ho můžeme sami ovlivnit právě stravou. Cílem je klientům pomáhat na jejich cestě ke zdraví, vitalitě a spokojenosti. Vzdělávání v oblasti zdraví a výživy je jejím koníčkem. Účastní se vzdělávacích aktivit pořádaných různými institucemi zaměřenými na výživu a zdraví. Kromě výživy se Mgr. Lišková zajímá také o klinickou naturopatii, která staví na základních pricipech a metodách přírodní medicíny.

Ing. Eva Novotná

Olomouc a Jeseník

Absolventka oboru Organické chemie na Fakultě chemicko-technologické, Univerzita Pardubice. Během studia již aktivně publikovala článek do mezinárodního odborného časopisu. O stravu a zdravý životní styl se zajímá dlouhodobě. Dosavadní znalosti rožšířila pomocí kurzů a získala také kvalifikaci v oblasti výživy. Je také čerstvou absolventkou kurzu Výživového poradce se státní zkouškou v NutriAcademy. V rámci tohoto kurzu také získala certifikát Keto Low Carb + Probiotika a dále rozšířila své znalosti kurzem Potravinové intolerance.

Ing. Magda Doležalová

Jičín, Liberec a Královohradecký kraj

Magda je výživová poradkyně, koučka a průvodkyně změnou životního stylu. Její cesta k této profesi začala v roce 2018 a vedla, tak jako u mnoha ostatních, přes vlastní zkušenost. Vlivem stresu, nepravidelné a nevhodné stravy a nadváhy se začaly plíživě objevovat první zdravotní problémy. Řešila je různými cestami, jak alternativními, tak lékařskými. Důležité bylo uvědomění, že jediným východiskem k lepšímu zdraví je totální změna životního stylu a stravování. Nastřádané vědomosti z různých alternativních stravovacích směrů podpořila studiem klasického výživového poradenství, které zakončila Státní zkouškou autorizovanou Ministerstvem zdravotnictví. Dále si prohloubila znalosti o potravinových intolerancích. Při změně stravy a životního stylu je ale také velmi důležitá psychika. Proto si prošla osobnostním rozvojovým kurzem a získala certifikaci Lifestyle kouč.

Andrea Lundák

Česká Lípa a Liberec

Andrea se  s kvasinkovou infekcí trápila několik letJejí zhoršující zdravotní stav jí však nedovolil polevit. Díky tomu, se časem naučila vařit, tak aby nekrmila kvasinky, jídlo bylo chutné a mohla to jíst i celá rodina (vůbec to nepoznají :)) A protože jí kvasinky provázely několik let a snažila se pochopit souvislosti, začala studovat výživové poradenství. Ráda předá její zkušenosti. Poradí jak si chutně vařit a postupně přejít na nový životní styl ve kterém není prostor pro kvasinky.