Balíčky zdraví

Balíčky zdraví

Zdravá krása

Biochemické krevní rozbory pro výživu pokožky, vlasů ale i očí. Pro ženy a muže, kteří mají kožní problém i akné ve vyšším věku, ale i prevence pro zdravé oči.

Zdravý manažer

Komplexní krevní rozbor, od tuků, cholesterolu, krystalů kyseliny močové, vitamínů, minerálů, stopových prvků, přes stresové hormony, slinivka, až po urologii.

Zdravá manažerka

Komplexní krevní rozbor, od tuků, cholesterolu, krystalů kyseliny močové, vitamínů, minerálů, stopových prvků, přes stresové hormony, ledviny až po trávicí enzymy.

Zdravý sportovec

Každý kdo sportuje, zda rekreačně nebo profesionálně, zajisté řekne, že výživa pro něj hraje důležitou roli. Balíček zdravý sportovec Vám otevře cestu a pomůže Vám zjistit, co Vašemu tělu chybí, nebo čeho je nadbytek v rámci vitamínů, minerálů, tuků a bílkovin.

Celiakie

Test je vhodný pro všechny věkové kategorie, u kterých se projevují autoimunitní reakci – nesnášenlivosti lepku, která primárně postihuje sliznici tenkého střeva.

Vegetarián a vegan

Alternativní způsob stravování se stává oblíbeným, ale nejlepší cestou je taky ověření, zda Vašemu tělu nechybí žádaná z důležitých živin. Zkuste balíček zdravý vegan, vegetarián, abyste mohli s klidem pokračovat ve Vašem životním stylu.