Kvasinková infekce

Jedná se o běžné onemocnění které častěji trápí ženy, ale mužům se také úplně nevyhýbá.
Pokud jsou naše mikroorganizmy v našem těle v rovnováze, tak ani neregistrujeme, že je máme. Vyskytují se totiž na sliznicích úst, v nose, v krku na intimních partiích žen, ale i mužů, na kůži a také ve střevech.

Pokud jsou narušeny fyziologické podmínky, tak se rozvine takzvaná mykóza. Laboratorní krevní testy jí odhalí a následně dokážeme na základě těchto testů s nimi účinně bojovat.

Pokud často trpíte poruchami imunity, právě to jsou zdroje příčin, proč je Vaše tělo oslabeno.
 
“Na dně talíře hledej komplexní zdraví.”
 
Proto je důležité jim předcházet, a pokud už v těle udělaly „nepořádek„ tak je dobré cíleně vůči nim bojovat a to stravou, aby se hlavně nemoc neopakovala. Příčin rozmnožení kvasinek je celá řada, jedná se hlavně o léčbu antibiotiky, kortikoidy,  ale také o stres nebo možnost nakažení se pohlavní cestou. Častým projevem jsou kvasinky i v těhotenství, nebo koupaní v bazénech.
 
Cílená strava a léčba je sice delší, ale o to účinnější. Za častou kvasinkovou infekcí se skrývají i kožní problémy, jako je akné i v pozdějším věku.
 
Kdo by nechtěl být zdravý, mít energii a žít plnohodnotný život?
Neváhejte nás kontaktovat a my Vám poradíme, který balíček testů je pro Vás vhodný a co konktrétně testovat, pokud se Vás kvasinky drží delší dobu a zatěžují Vám život .