Potravinové intolerance

Potravinové intolerance

90 druhů potravin
základní test
PI botonky 150x150px DIABETES

Je vhodný pro lidi, kteří mají občasné obtíže v rámci trávicího traktu, nebo pálení žáhy, bolestmi břicha a nadýmání.

Je taky vhodný pro všeobecný přehled často konzumovaných potravin v České republice.

90 druhů potravin aditiva, candida, koření
PI botonky 150x150px KUZE

Lidi, kteří mají různé chutě, nebo hledají rychlou odpověď, zda jim škodí nějaké formy čajů, koření, nebo některé doplňky stravy. Nebo pro ženy, které trpí častou candidou. Vhodný taky pro hyperaktivní, unavené dětí, ale taky pro lidi, kteří mají poruchy se spánkem. Test se doporučuje kombinovat taky, pokud máte podezření na histaminovou intoleranci.

180 potravin
rozšířený test
zaludek

Vhodný pro lidi, kteří trpí dlouhodobými obtížemi v rámci trávicího traktu, nadýmání, bolesti břicha, průjmy, ale taky řeší problém s imunitou a i když se snaží jist zdravě, tak se jim zdravotní obtíže vracejí zpět.

271 druhů potravin komplexní test
mozek

Pro lidi, kteří trpí dlouhodobými obtížemi a mají nespecifický problémy od atopického ekzému, nespavost, padání vlasů, kvasinek až po bolesti v kloubech. Doporučuji pro lidi, kteří řeší problémy již dlouhodobě a zatím nenašli řešení zdravotních obtíží. Pro lidi, kteří mají za sebou tucky diet nebo i pro ty, kteří užívají doplňky stravy a snaží se dát tělu to nejlepší, ale zatím bez dlouhodobého pozitivního efektu. 

Test histaminové
intolerance
PI botonky 150x150px STITNA ZLAZA

Je vhodný pro lidi středního věku, kteří po několika hodinách po konzumaci jídel mají nespecifické příznaky jako je křeče v břichu, problémy s dýcháním, bušení srdce, změny krevního tlaku, migrény apod. Výsledkem je kvantitativní stanovení koncentrace jednoho enzymu (diaminooxidázy DAO).

Je doporučený pro ženy.

balíček profi

PI botonky 150x150px PRUJEM

Je vhodný pro lidi středního věku, kteří po několika hodinách po konzumaci jídel mají nespecifické příznaky jako je křeče v břichu, problémy s dýcháním, bušení srdce, změny krevního tlaku, migrény apod. Výsledkem je kvantitativní stanovení koncentrace jednoho enzymu (diaminooxidázy DAO).

Je doporučený pro ženy.