Nadýmání a plynatost, babské rady

Každý z nás už někdy zažil pocit nadýmání nebo plynatosti. Nikdy to nebyl pocit na který by někdo rád vzpomínal.
O to horší je to pro lidi, kteří tyto stavy mají velice časté nebo pro které se stanou „přirozenou součástí“ každodenního života.
Pokud jste již vyzkoušeli i babské rady bez pozitivního výsledku, tak doporučujeme problém vzít z jiného konce a to přes laboratorní testy senzibility (tj. intolerance). Všichni moji pacienti byli překvapeni, když spoléhali pouze na problém s lepkem nebo s potravinami s mléčnou bílkovinou, ale výsledek byl naprosto odlišný. Např. že není problém v lepku, ale v kvasnicích, nebo škodí např. vaječný bílek a žloutek je v pořádku.
 
Důležitost testů spočívá v tom, že se projeví v průběhu jednoho nebo i několika dnů, které kombinace jídel jsou problémové a které mohou spouštět tento diskomfort. Nedají se vypozorovat, protože se často jedná o kombinaci 10-ti potravin, které mohou být pro tělo “jedem” a ne lékem.
 
Výsledky z imunologie Vám zasíláme do 10 pracovních dnů a poté doporučuji k výsledkům konzultaci, která může proběhnout i na dálku (telefonicky).
 
Testy jsou pro samoplátce, zdravotní pojišťovna jej nehradí. Pokud patříte pod zdravotní pojišťovnu Škoda, získáte hodinu konzultace zdarma.
 
Klikněte na tlačítko níže a objednejte se na hodinu konzultace zdarma co nejdříve.