Candida (kvasinky)

Mnoho můžu i žen tuší, že je má, ale protože je to velice intimní záležitost, tak ne vždy jsme ochotni s někým tento problém sdílet.
Je samozřejmé, že pro klasickou medikaci je důležitá úprava stravy a změna nejen v oblasti hygieny, ale zejména vnitřního prostředí. Testy jsou schopné odhalit, které formy cukrů jí škodí (zda je to med, nebo javorový, agávový sirup a podobně).
 
Velice častým problémem jsou potraviny, které mají škrob a vyšší glykemický index. A pokud jste zkoušely doplňky stravy a zatím nepomohly, laboratoř pomůže odhalit, které čaje i doplňky jsou pro Vás individuálně vhodné.
 
Když obdržíme laboratorní výsledky z imunologie, tak je možné vše zkonzultovat i telefonicky. Vše si vysvětlíme, co kombinovat v rámci jídla a které potraviny vyloučit nebo alespoň omezit.
 
Výsledky jsou ve formě semaforu, tj. určitá barva je známka škodlivosti dané potraviny, k tomu je vyhodnocen i koeficient (referenční číslo). Dle kterého se následně rozhodujeme. Pokud bude referenční číslo do hodnoty 7, tak jsou dané potraviny v pořádku. V případě, že je laboratorní hodnota vyšší, tak se musí vybrané potraviny omezovat.
 
Candida se Vám nebude opakovat, pokud budete vědět čím ji v těle nekrmit.

Abyste podpořili léčbu Candidy objednejte se na konzultaci, vše s Vámi rádi diskrétně probereme.