Zdraví ve firmách

Zdraví ve firmách

Pečujeme o firmy dle filozofie Tomáše Bati

Prevence na Dnech Zdraví

Centrála Albert Praha 5

Centrála společnosti Albert v Praze 5 se stala místem, kde se 80  zaměstnanců setkalo s odborníky a dostalo příležitost aktivně přispět ke svému vlastnímu zdraví.

Prevence, edukace a péče o zaměstnance

Společnost Albert se rozhodla nejen nabídnout informace o zdravém životním stylu, ale také konkrétní možnosti pro testování a monitorování zdraví zaměstnanců.

Testování na potravinové intolerance a měření hladiny minerálů

Jedním z klíčových prvků byla možnost informovat  o  testování na potravinové intolerance a měření hladin minerálů. Tato inovativní služba byla zaměřena na identifikaci potenciálních senzibility na potraviny a zároveň poskytovala informace o nutričním stavu a imunitním systému . Zájem zaměstnanců byl nad očekávání vysoký, až 15 z nich využilo tuto příležitost k detailnímu prozkoumání svého zdraví.

Co dál po dnech zdraví?

Po úspěšném průběhu Dnů Zdraví se společnost Albert zavázala k udržení této iniciativy. Plánuje pravidelné akce zaměřené na prevenci a podporu zdraví zaměstnanců. Tímto způsobem se stává Albert nejen místem práce, ale i komunitou, která si váží zdraví a pohody svých zaměstnanců.

Závěrem

Prevence se stala klíčovým prvkem firemní kultury, a to nejen ve prospěch jednotlivců, ale i celého pracovního prostředí. Máme radost, že můžeme být součástí firmy, která si váží zdraví svých zaměstnanců a investuje do jejich celkového blaha.

Pulse fitness Solarium

Fitness centrum a solárium

Přednáška výživového poradce

  • Výživa u sportovce (silového i vytrvalostního)