Zdravá manažerka

Zdravá manažerka nad 40 let

Ženám v řídících pozicích se musí věnovat individuální péče, protože psychicky náročná práce vyžaduje komplexní přístup k tělu a to na základně fyziologické, biochemické, psychosomatické a nutriční.

Zaměřujeme se na vyšetření tuků, cukrů, hormonů, včetně kortizolu, ledvin a jater, ale hlavně dostatek minerálů a vitamínů pro imunitu, funkce mozku a paměti a taky nervovou soustavu a kostní zásobu. Hlavně budeme pečovat o Vaše vitamíny Zn, Mg, vit. A, Vit. D, B 12 a Fe, ale hladinu kortizolu v těle.

Nejelegantnější a nejkomplexnější řešení pro ženy v „pohybu“, kde dostanete do  výsledek z biochemie do 24 hodin balíček.

Tyto druhy vitamínů, minerálů Vám nepředepíše lékař, ani jiný specialista.

Pozor! 

Ženy, které mají menstruační cyklus, musí jít na odběr až 3 dny po cyklu, sestřička po Vás bude vyžadovat moč.

Zkumavky na moč dostanete na odběrném místě.

Žádanka má planost 14 dnů od zaslání přes e mail.

Balíček zahrnuje:

Cena a objednání testu:

V případě, že máte pozitivní test na COVID-19, doporučujeme odložit vyšetření o 1 měsíc od uzdravení.

Pokud se cítíte být nemocní (chřipka, horečka a respirační potíže), měli byste vyšetření podstoupit nejdříve po 1 měsíci od odeznění příznaků.

Pokud jste podstoupili léčbu antibiotiky, neměli byste vyšetření absolvovat dříve než 3 měsíce od ukončení užívání antibiotik.

V případě nedodržení těchto pravidel je vysoká pravděpodobnost, že výsledky vyšetření budou značně zkreslené a nebude je možné použít.

Paní Kocurková Vás bude kontaktovat do 24 hod. telefonicky nebo e mailem.

Není nutná osobní schůzka s Ing. Kocurovou, možnost poslání žádanky je i elektronicky. Laboratorní výsledky dostane poradce z laboratoře elektronicky a ty Vám přepošle na e mail.

Konzultace a interpretace laboratorních výsledků může být na „dálku“ přes telefon nebo osobně. Je stanovena na částku 1000 Kč / hodinu.

Některé zdravotní pojišťovny hradí konzultaci k výsledkům.

Platí se vždy v hotovosti u poradce.

Zaškrtnutím volby “Souhlasím se zpracováním údajů” souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Tento formulář shromažďuje údaje o Vaší osobě jako jsou jméno, příjmení, telefon, email, pohlaví za účelem vygenerování a odeslání žádanky s těmito údaji na Vámi uvedený email. Uvedená data nejsou dále ukládána, zpracovávána ani poskytována třetím stranám. Všechny informace jsou po vygenerování a odeslání žádanky smazána. Tato data nejsou archivována.

Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů na webu Potravinové intolerance za účelem vygenerování a odeslání žádanky na mnou poskytnutý email.

Příprava na odběr

Pokud jste již objednaní na test podívejte se na doporučenou přípravu před vlastním odběrem vzorků!

Co po výsledcích dále:

  1. Poradíme Vám, kde a jak hledat v potravinách to, co chybí Vašemu tělo dle krevních rozborů
  2. Poradíme Vám, jak se užívají doplňky stravy a vzájemné vyplnění v rámci vstřebatelnosti
  3. Poradíme Vám s dávkováním na základě biochemických rozborů

Elegantní forma prevence, rychlost výsledky do 24 hodin a komfortní cesta k lepšímu zdravotnímu stavu. Tyto druhy vitamínů Vám neudělá lékař ani jiný specialita.

Řešíme prevenci, ale i možné následky z nedostatku vitamínů, minerálů, nevhodné výživy ale i životního stylu.

Žádné fortny a výměnné poukazy od lékařů a rychlé zaslání výsledků na Váš email.