Zdravá krása

Zdravá krása, vlasy a kůže pro muže a ženy

Cílem komplexních biochemických rozborů z laboratoře je hledat příčiny Vašich potíží jako je padání vlasů a problémy s kůží a to z pohledu, co se děje uvnitř těla. Zjistíme hladiny vitamínů a minerálů z krve v laboratorních podmínkách. Biochemické krevní rozbory jsou vhodné pro lidi, kteří řeší lámavost nebo padání vlasů, ale i pro ty, kteří mají potíže s kůží (ekzémy, akné, suchá kůže nebo zánětlivé kožní procesy)

Balíček zahrnuje:

Odběr krve:

Cena a objednání testu:

V případě, že máte pozitivní test na COVID-19, doporučujeme odložit vyšetření o 1 měsíc od uzdravení.

Pokud se cítíte být nemocní (chřipka, horečka a respirační potíže), měli byste vyšetření podstoupit nejdříve po 1 měsíci od odeznění příznaků.

Pokud jste podstoupili léčbu antibiotiky, neměli byste vyšetření absolvovat dříve než 3 měsíce od ukončení užívání antibiotik.

V případě nedodržení těchto pravidel je vysoká pravděpodobnost, že výsledky vyšetření budou značně zkreslené a nebude je možné použít.

Paní Kocurková Vás bude kontaktovat do 24 hod. telefonicky nebo e mailem.

Není nutná osobní schůzka s Ing. Kocurovou, možnost poslání žádanky je i elektronicky. Laboratorní výsledky dostane poradce z laboratoře elektronicky a ty Vám přepošle na e mail.

Konzultace a interpretace laboratorních výsledků může být na „dálku“ přes telefon nebo osobně. Je stanovena na částku 1000 Kč / hodinu.

Některé zdravotní pojišťovny hradí konzultaci k výsledkům.

Platí se vždy v hotovosti u poradce.

Zaškrtnutím volby “Souhlasím se zpracováním údajů” souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Tento formulář shromažďuje údaje o Vaší osobě jako jsou jméno, příjmení, telefon, email, pohlaví za účelem vygenerování a odeslání žádanky s těmito údaji na Vámi uvedený email. Uvedená data nejsou dále ukládána, zpracovávána ani poskytována třetím stranám. Všechny informace jsou po vygenerování a odeslání žádanky smazána. Tato data nejsou archivována.

Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů na webu Potravinové intolerance za účelem vygenerování a odeslání žádanky na mnou poskytnutý email.

Příprava na odběr

Pokud jste již objednaní na test podívejte se na doporučenou přípravu před vlastním odběrem vzorků!

Co po výsledcích dále:

  1. Poradíme Vám, kde a jak hledat v potravinách to, co chybí Vašemu tělo dle krevních rozborů
  2. Poradíme Vám, jak se užívají doplňky stravy a vzájemně kombinují
  3. Poradíme Vám s dávkováním na základě biochemických rozborů

Elegantní forma prevence, rychlost výsledku do 24 hodin a komfortní cesta k lepšímu zdravotnímu stavu. Tyto druhy vitamínů Vám neudělá lékař ani jiný specialista.