Věra Bezoušková

Věra Bezoušková

V roce 2014, v mých 61 letech, jsem pátrala po tom, jak bych se už konečně mohla zbavit svých zdravotních problémů, které pomalu přerůstaly do trvalé invalidity (degenerativní artritida, záněty šlachových pouzder v zápěstí, záněty a deformace prstů na rukou, trvalé bolesti po dvanácterníkových vředech, chronické záněty dutin a pak i dásní, zvýšený cholesterol, inkontinence). Užívání léků na snížení cholesterolu a bolestí mi způsobovalo velkou únavu, bolesti svalů a kloubů a také bolesti žaludku. Sama jsme prošla testami potravinových intolernací a k tomu jsme řešila homocystenín a následně úžívala doplňky stravy.
Výsledky přicházely rychle, vrátila se mi opět energie a zlepšila kondice, už mohu rukama dělat vše a nepotřebuji užívat žádné léky, které mají mnoho vedlejších účinků. Jsem nyní ve velmi dobré kondici. V této době už tři roky užívám vitamíny a každý den také doplňky stravy na udržení zdraví.

V poradně jsem měla už mnoho klientů. Spousta z nich vydržela a dočkala se zlepšení nebo i zmizení různých zdravotních problémů. Nejvíce mne ale mrzí, že mladí lidé se nechtějí prevenci věnovat, myslí si, že jejich těla všechno zvládnou, a nebo mají za to, že zdravotní problémy jejich rodičů se jim vyhnou. Nebo naopak říkají: „No jo, měla to matka, budu to mít taky.“ A jsou s tím smíření. Protože se naše zdravotnictví prevencí nezabývá, tak vidím velkou šanci v projektu „Vitamíny s příběhem“ – aby se ke všem lidem tyto informace mohly dostat. Lidé by pak mohli svědomitě pečovat o své zdraví.

Kontaktní formulář

Zaškrtnutím volby "Souhlasím se zpracováním údajů" souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Tento formulář shromažďuje údaje o Vaší osobě jako jsou jméno, příjmení, telefon, email, pohlaví za účelem vygenerování a odeslání žádanky s těmito údaji na Vámi uvedený email. Uvedená data nejsou dále ukládána, zpracovávána ani poskytována třetím stranám. Všechny informace jsou po vygenerování a odeslání žádanky smazána. Tato data nejsou archivována.

Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů na webu Potravinové intolerance za účelem vygenerování a odeslání žádanky na mnou poskytnutý email.

Certifikát odbornosti: