MUDr. Magdalena Chvalová

MUDr. Magdalena Chvalová

Vystudovala jsem klasickou medicínu na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovi v Praze.  Již 20 let se zabývám výživovým poradenstvím. Pomáhám klientům zdravě a trvale zhubnout a udržet si svoji váhu. Pomáhám jim zmirnit nebo odstranit jejich zdravotní problémy přírodní cestou.

Většina lidí tvrdí, že je pro ně v životě nejdůležitější zdraví a rodina. Ke každým narozeninám a Vánocům si přejeme HODNĚ ZDRAVÍ ☺. Zapojila jsem se do projektu Vitamíny s příběhem, protože věřím, že udržení správné hladiny homocysteinu v krvi nám pomůže udržet si zdraví a kondici i ve vyšším věku. Můžeme předejít vzniku řady civilizačních nemocí nebo je odstranit.

Moje 2. dcera se narodila v mých 42 letech. Dala jsem si závazek, že udělám vše proto, abych byla zdravá a krásná maminka a babička do vysokého věku. A udržení správné hladiny homocysteinu je k tomu nutné.

O vlivu homocysteinu na zdraví jsem se dozvěděla již před několika lety na přednášce MUDr. Karla Erbena.  Absolvovala jsem jeho seminář. Ve své poradně doporučuji pouze přírodní doplňky stravy. Je pro mě důležité, že pro každého klienta s vysokou hladinou homocysteinu máme i řešení ve formě produktů Vitality, které jsou 100 % přírodní a tím naprosto bezpečné a velmi účinné.

Adresa 1: Palackého náměstí 113, Strakonice 386 01, 2. patro
Adresa 2: Vltavínová 1305/7, Plzeň 326 00, 1. patro