Michaela Šandová

Michaela Šandová

ing. Michaela Šandová (potravinoveintolerance.cz)Výživový specialista – držitel licence správné nutriční praxe NutriAcademy s.r.o.

Od roku 2006 se zabývám přírodními doplňky stravy a jejich působením na zlepšení zdravotního stavu a celkovou regeneraci organismu. Praxe mně přivedla k tomu, abych se více zaměřila na výživu a psychiku člověka. Celý život se rekreačně věnuji sportovním aktivitám jako jsou kolo, plavání , lyžování, jízda na koni a turistika.

To mně přimělo k tomu, rozvinout své aktivity o terapeutickou a kondiční chůzi „Nordic Walking“. Tuto dnes řadím jako výchozí tělesnou aktivitu směřovanou k redukci váhy a zlepšení jak fyzické tak i psychické kondice. Již několikátým rokem pořádám nadační akci „Nordic walking – Pochod za slané děti“. V mém centru zdraví a krásy klienti prochází všemi fázemi, které podporují zdravou mysl, regeneraci těla a posílení psychické i fyzické rovnováhy. Tento proces je novinkou medínské specializace Anti-aging. Jeho cílem je maximálně zvýšit a udržet kvalitu života i v pokročilém věku. Usiluje o zachování životní energie, pohybových a smyslových schopností člověka a jeho duševní vyrovnanost.

Metody které dnes uplatňuji ve své poradenské praxi se týkají převážně detoxikace organismu, vytvoření acidobasické rovnováhy a rovnováhy střevní mikroflóry, podpora nutriční výživy a regenerace buněk a zlepšení psychické a fyzické kondice.

Spojením všech získaných zkušeností nabízím komplexní služby.

  • „LifeStyle kouč” trenér životního stylu.
  • „Poradce pro výživu” se specializací na: diabetes, celiakii, výživu dětí, těhotných a kojících matek.
  • „Instruktor Nordic walkingu“. „Masér“ pro sportovní, rekondiční a relaxační masáže
  • „Lektor”.
  • „Fitness trenér“.
  • „Masér“ pro sportovní, rekondiční a relaxační masáže.

Adresa poradny:  Kroměříž

Kontaktní formulář

Zaškrtnutím volby "Souhlasím se zpracováním údajů" souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Tento formulář shromažďuje údaje o Vaší osobě jako jsou jméno, příjmení, telefon, email, pohlaví za účelem vygenerování a odeslání žádanky s těmito údaji na Vámi uvedený email. Uvedená data nejsou dále ukládána, zpracovávána ani poskytována třetím stranám. Všechny informace jsou po vygenerování a odeslání žádanky smazána. Tato data nejsou archivována.

Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů na webu Potravinové intolerance za účelem vygenerování a odeslání žádanky na mnou poskytnutý email.