Kristýna Křenková

Kristýna Křenková

Motto: „Své tělo udržuj a pohlížej na ně jako na prosycené světlem – jako na podivuhodnou svátost.“

Pracuji jako detoxikační terapeut, gemmoterapeut a masér. Svým klientům přibližuji svět bakterií, virů, plísní a parazitů, a to prostřednictvím přístrojů F- Scan 3, plazmového generátoru RPZ-14 a Super Ravo Zapperu. Tyto přístroje mým klientům pomáhají zbavit se jejich neduhů.

S problematikou homocysteinu jsem se seznámila již před řadou let na semináři léčitelství, kde jsem se dozvěděla, jaký má vliv na organismus a jak jeho hladinu s pomocí přípravku Bumet udržovat na přijatelné hodnotě. Brzy poté, co jsem tento přípravek začala užívat a aniž bych postoupila vyšetření krve, jsem pocítila příliv energie a celkově jsem se cítila lépe. Tento přípravek jsem poté doporučovala svým klientům a seznamovala je s poznatky týkajícími se homocysteinu. To bylo již před lety. Dnes mohu díky iniciativě Vitamíny s příběhem klientům nabídnout komplexní vyšetření a doporučit jim užívání vitamínů na míru.

Spokojených klientů je mnoho. Mezi nimi je například maminka tří dětí, která trpěla syndromem vyhoření a s ním spojenou chronickou únavou. Po uplynutí dvou týdnů, kdy užívala doporučené vitamíny, mi hlásila výraznou změnu k lepšímu. Další klientka trpěla vysokým tlakem a kvůli dvouměsíčnímu užívání inzulinu jí tlak nebezpečně klesl. Díky vitamínům se její stav zlepšil. 80 letého pána sužovala bolest, vysoký tlak a únava. Poté, co začal užívat vitamíny, jeho problémy zmizely, a tak bych mohla pokračovat dále.

Miluji svou práci a mezi lidmi šířím nejen poznatky o homocysteinu, léčivých bylinách,
frekvenční terapii a jiných možnostech, jak zlepšit zdravotní stav, ale i rady, co mohou pro sebe udělat, aby nebyli ovečkami, které jdou bezmyšlenkovitě za stádem. Radím jim, jak jít vlastní cestou a jak se starat o sebe sama. Je potřeba pečovat nejen o své fyzické zdraví, ale i o svůj duševní stav, neboť vše souvisí se vším. Když je duše bolavá, je bolavé i tělo. Je nutné naučit se řešit problémy komplexně a vzít odpovědnost za své zdraví do vlastních rukou.

V poradnách, kde se lidé seznamují s problematikou homocysteinu, vidím velký krok kupředu, co se zlepšování kvality života týče. Lidé se o homocystein zajímají stále víc, a to je úžasné.

Adresa provozovny:  Kotěrova 880, 760 01 Zlín