Kamila Sodomová

Kamila Sodomová

Bylo mi 26 let, když mi zcela neočekávaně vstoupila do života obávaná onkologická diagnóza. Byl to obrovský šok, to nepopírám, ale nakonec se potvrdilo známé rčení „Co tě nezabije, to tě posílí“. A to doslova a do písmene!

Setkání s nemocí mě ohromně posílilo, přestala jsem se bát, a protože dnes víme, že strach je nejnebezpečnější emoce, tak jsem dostala od života vlastně velký DAR. Začala jsem jinak přemýšlet o životě, hledám cesty, abych byla zdravá, a když už se nějaký problém objeví, chci řešit v první řadě jeho příčinu.

Slovo prevence dostalo díky mojí zkušenosti zcela jiný rozměr. Když jsem vloni díky svému tatínkovi poprvé viděla rozhovor MUDr. Karla Erbena o homocysteinu, doslova mě nadchlo, jak jednoduchá může prevence být a jak málo stačí, abychom podpořili naše zdraví.

A protože jsem se rozhodla, že zůstanu zdravá, šla jsem do toho. Že to funguje, potvrzuji nejen já, ale i moji klienti, kteří tak jako já nechtějí své zdraví ponechat náhodě. Pokud chcete, pojďte do toho s námi a já vám s problémy, které vás tíží, ráda pomohu. Stačí opravdu strašně málo – objednat se ke mně na konzultaci.

Adresa poradny: Americká 148,  345 61 Staňkov