Jana Klimešová-Cimická

Jana Klimešová-Cimická

Celý život se věnuji zdravému životnímu stylu. Asi před rokem jsem se začala věnovat poradenství v oblasti homocysteinu. Když se na trhu objevily produkty Vitality, které byly od českého výrobce a perfektně fungovaly u mých klientů, kteří aktivně snižovali homocystein, rozhodla jsem se s projektem Vitamíny s příběhem spolupracovat co nejvíce.

Ráda bych napomohla tomu, aby znalosti lidem pomáhaly a aby se o sebe začali starat. Také bych ráda dosáhla toho, aby se „neotravovali chemickými léky“.  Bohužel jinak než krůček po krůčku to není možné. 

Největší úspěch své praxe jsem zaznamenala u klienta s diagnózou Bechtěrevova nemoc, který trpěl značnými bolestmi a nehybností. Hladina homocysteinu v jeho krvi zprvu činila 22,4 µmol/l a po dvou měsících užívání Homocystein Vitality to bylo pouhých 9,6 µmol/l! Klient mi zavolal a moc mi děkoval za to, že jsem mu pomohla snížit homocystein. Já jsem odpověděla: „Jen jsem vám poradila, co máte dělat a vy jste to patrně poctivě dodržoval.“ Ale naměřené hodnoty nebyly to hlavní, protože klient se cítí velice dobře. Prakticky přestal užívat kortikoidy. Když slyším, jak mi povídá: „A to byste mě měla vidět po ránu, jak vyskočím z postele jako srnec!“ – tak to mě opravdu moc těší a dává to mé práci pravý smysl.

V nejbližší době v našem městě otevíráme „Zónu zdraví“, kde budeme i nadále informovat klienty v našem okolí o zdravém životním stylu, homocysteinu a kauzálním léčení, a také o tom, jak diagnostikovat parazity a plísně. Chtěla bych, aby stále více lidí bylo zdravějších a já bych od nich květiny za pomoc nedostávala jen párkrát v roce, ale každý den.

Adresa provozovny:  ZÓNA-ZDRAVÍ, Klínovecká 998,  363 01  Ostrov (budova Finančního úřadu)