Jak pracuji

PI botonky 300x300px JAK PRACUJI

Lidské tělo je pro mne úžasnou mapou, knihou vyprávějící o jedinečnosti a příběhu každého člověka. Na základě vašich testu z imunologické laboratoře vám připravím profesionální a individuální nutriční plán dle Vašich zdravotních potíží. 

Laboratorní testování potravinových intolerancí na základě Vašich zdravotních potíží.

1. Můžete se objednat na vstupní konzultaci k výživovému poradci, kde Vám osobně poradíme s výběrem balíčků, nebo jsi rovnou můžete objednat služby.

 

2. Pokud jste se rozhodli objednat službu bez vstupní konzultace, tak si vyberte  konkrétní zvolený testovací balíček.

3. Elektronicky prosím vyplňte objednávkový formulář a odešlete jej. Na základě odeslané objednávky od nás obdržíte nejpozději do dalšího pracovního dne fakturu s podklady pro uhrazení vybraného testu. Vámi zvolený druh balíčku zaplaťte bankovním převodem.

4. Po zaplacení služby obdržíte vyplněnou žádanku na e-mail, který jste uvedli v objednávkovém formuláři (případně můžete žádanku obdržet poštou od zvoleného poradce nebo na osobní konzultaci).

5. Obdrženou žádanku/žádanky si vytiskněte (pokud máte zájem o histamin) a se žádankou / žádankami se dostavte nejpozději do 10 pracovních dnů od zaplacení žádanky na odběrové místo.

6. Laboratorní výsledky můžete očekávat do 10 pracovní dnů včetně profesionálního nutričního plánu na základě imunologických výsledků z laboratoře.

7. Podle výsledků sestavím tzv. rotační plán léčby, který Vám zasílám vždy e-mailem. Pokud budete mít zájem, můžete si objednat osobní konzultaci na vysvětlení a interpretaci Vašich výsledků z laboratoře. 

V případě osobní konzultace zhodnotíme nutriční plán a naučíme Vás pracovat s výsledky testu. Cenu za 60 minut osobní konzultace si stanovují poradci individuálně.

8.  Dva týdny budete dodržovat rotační dietu a poté se znovu sejdeme a zhodnotíme váš zdravotní stav, případně uděláme v jídelníčku změny. Po dvou týdnech už na sobě můžete pozorovat zlepšení zdravotního stavu.

9.  Po 3–6 měsících od odběrů proběhne ještě závěrečná kontrola, kde znovu zhodnotíme váš zdravotní stav, včetně měření a vážení.