Jak pracuji

PI botonky 300x300px JAK PRACUJI

 

Lidské tělo je pro mne a můj tým nutričních poradců úžasnou mapou, knihou vyprávějící o jedinečnosti a příběhu každého člověka.

Na základě výsledků testů z imunologické laboratoře Vám vysvětlíme individuální nutriční plán základě Vašich potíží.

Jak pracuji? (ing. Eva Kocurková, potravinoveintolerance.cz)
Diagram "Jak pracuji?" (ing. Eva Kocurková)

1. V případě, že víte o jaký druh testu máte zájem, objednejte si test přímo na našich webových stránkách – vyplňte objednávkový formulářPokud si nejste jisti, jaký druh testu zvolit, vyberte si svého nutričního poradce.

2. V obou případech Vás nutriční poradce bude telefonicky kontaktovat  do 24 hod. Společně se domluvíte se na termínu vstupní konzultace (doporučené) nebo na termínu předání žádánky k laboratornímu odběru krve.

3. Poradce Vám předá vytištěnou žádanku včetně seznamu a adres odběrových míst. Klient je povinen nahlásit svému nutričnímu proradci přesný termín odběru krve. 

4. Žádanka má platnost 10 pracovních dnů. Klient je povinný se dostavit na odběrové místo v termínu, na kterém se předem domluvil s nutričním poradcem.

5. Klient si laboratorní testy hradí na odběrovém místě v hotovosti (doporučená přesná částka.)

6. Do 10 pracovních dnů obdrží nutriční poradce Vaše laboratorní výsledky a následně Vás pozve k osobní konzultaci, která se hradí osobně.  

7. Nutriční poradce Vám na osobní konzultaci vysvětlí, jak pracovat s laboratorními výsledky testů. Sestaví a popíše Vám tzv. rotační plán léčby.