Jak pracuji

PI botonky 300x300px JAK PRACUJI

Lidské tělo je pro mne úžasnou mapou, knihou vyprávějící o jedinečnosti a příběhu každého člověka. Na základě vašich testu z imunologické laboratoře vám připravím profesionální a individuální nutriční plán dle Vašich zdravotních potíží. 

Laboratorní testování potravinových intolerancí na základě Vašich zdravotních potíží.

1. Můžete se objednat na vstupní konzultaci k výživovému poradci, kde Vám osobně poradíme s výběrem balíčků, nebo jsi rovno můžete objednat služby.

 

2. Pokud jste se rozhodli objednat službu bez vstupní konzultace, tak prosím vyplňte vstupní formulář

3. Elektronicky jsi prosím vyplňte vstupní formulář a Vámi zvolený druh balíčku zaplaťte bankovním převodem nebo platební kartou.

4. Po zaplacení služby Vám do emailu přijde potvrzení a můžete pokračovat vyplňovat žádanku k laboratornímu odběru.

5. Žádanka automaticky najde nejbližší místo k laboratornímu odběru od Vašeho bydliště.

6. Barevně si vytisknete žádanku (pokud máte zájem o histamin), tak prosím o vyplnění formuláře individuálně pro histaminovou intoleranci a se žádankou / žádankami se dostavte nejpozději do 10 pracovních dnů od vyplnění a zaplacení žádanky na odběrové místo.

7. Laboratorní výsledky můžete očekávat do 10 pracovní dnů včetně profesionálního nutričního plánu na základě imunologických výsledků z laboratoře.

8. Podle výsledků sestavím tzv. rotační plán léčby, který Vám zasílám vždy e-mailem. Pokud budete mít zájem, můžete si objednat osobní konzultaci na vysvětlení a interpretaci Vašich výsledků z laboratoře. V případě osobní konzultace dostanete celý nutriční léčební plán vytištěný. Cena osobní konzultace je 500 Kč na hodinu.

9.  Dva týdny budete dodržovat rotační dietu a poté se znovu sejdeme a zhodnotíme váš zdravotní stav, případně uděláme v jídelníčku změny. Po dvou týdnech už na sobě můžete pozorovat zlepšení zdravotního stavu.

10.  Po 3–6 měsících od odběrů proběhne ještě závěrečná kontrola, kde znovu zhodnotíme váš zdravotní stav, včetně měření a vážení.