ing. Šárka Ozgová

how do you write an essay in english essay writers free how to write a cover letter with no work experience

ing. Šárka Ozgová

ing. Šárka Ozgová (Potravinové intolerance)

Výživa, potraviny a zdraví mne zajímaly odjakživa. Jsem absolventkou VŠCHT, Fakulty potravinářské, Obor mléko a tuky. Po ukončení vysokoškolského studia jsem pracovala jako vědecký pracovník několik let ve Státním zdravotním ústavu, kde jsem se specializovala na polyfenoly obsažené v ovoci a zelenině a studovala doktorské studium na 3. lékařské fakultě. Svoji odbornost pro poradce pro výživu jsem doplnila Rekvalifikačním kurzem Výživového poradce v Nutriacademy, následovaly nástavbové kurzy Výživa dětí, Odkyselení a zásadotvorná regenerace.

Od roku 2012 pracuji jako výživový poradce v Praze na Barrandově, spolupracuji s lékaři z místní polikliniky, přednáším a nově organizuji i pravidelné workshopy. Moji poradnu navštěvují děti i dospělí, těhotné maminky, sportovci i senioři.

Věřím v selský rozum, nadhled, střídmost, jednoduchost, pohyb, optimismus a radost ze života 😊. Aktivně sportuji, žiji život naplno, fascinuje mě zdraví, lidské tělo, výživa, nacházení souvislostí a provázení lidí na jejich cestě ke zdraví a šťastnému životu.

Potravinové intolerance jsou jedním z mnoha důležitých ukazatelů, které výrazně ovlivňují naše zdraví.

Naše zdraví je v našich rukou a je jen na nás, jak se o sebe budeme starat. Naše tělo má obrovské uzdravovací schopnosti a když mu dáme šanci, vrátí nám to.

Adresa poradny: Poliklinika Barrandov, Krškova 21/807, 152 00 Praha 5-Hlubočepy

Kontaktní formulář

Zaškrtnutím volby "Souhlasím se zpracováním údajů" souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Tento formulář shromažďuje údaje o Vaší osobě jako jsou jméno, příjmení, telefon, email, pohlaví za účelem vygenerování a odeslání žádanky s těmito údaji na Vámi uvedený email. Uvedená data nejsou dále ukládána, zpracovávána ani poskytována třetím stranám. Všechny informace jsou po vygenerování a odeslání žádanky smazána. Tato data nejsou archivována.

Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů na webu Potravinové intolerance za účelem vygenerování a odeslání žádanky na mnou poskytnutý email.