Gabriela Miková

Gabriela Miková

K problematice výživy  jsem se dostala díky mým dvou nemocným dětěm u kterých jsme řešila autismus. Mám za to, že je třeba s touto problematikou seznámit co nejvíce lidí, neboť běží o prevenci chorob, ne něž alopatická medicína bohužel nemá čas ani prostor. Tím ale v žádném případě nechci naznačovat, že není důležitá. Ba naopak, klasická medicína mi zachránila život. Na druhou stranu tradiční léčebné postupy neposkytují příliš prostoru pro prevenci, zdravý životní styl a psychohygienu.

V současné době se naplno věnuji práci ve své poradně, kde se zabývám poruchami zažívání, výživy, prevencí chorob, autismem, homeopatií a kvantovou fyzikou. A také se samozřejmě věnuji svým dětem.

V poradně se setkávám především s mladými lidmi, kteří za mnou přijíždějí se svými nemocnými dětmi. Tyto děti trápí různé zdravotní neduhy, jimiž trpívají staří lidé, což je velmi znepokojující.  To znamená, že zažívání a endokrinní systém nejsou v pořádku a důvodem může být i špatně kombinovaná strava, nebo vysoký obsah lepku, laktozy a pod. Podle mého názoru jsou u rodičů autistických dětí velmi časté poruchy sirných aminokyselin a nedostatečná schopnost organismu vstřebávat vitamíny, enzymy a minerály.  Mám zkušenost, že tyto děti pak mívají neurologické, gastrointestinální a imunologické problémy. A to je velmi znepokojující!

V budoucnu bych se stále ráda věnovala své praxi a šířila osvětu ohledně potravinových intolerancí.

Adresa poradny: ELAconsulting, 1. patro kancelář č. 215,  Spartakovců 6014/3, 708 00 Ostrava – Poruba

E.L.A. CONSULTING

 

Kontaktní formulář

Zaškrtnutím volby "Souhlasím se zpracováním údajů" souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Tento formulář shromažďuje údaje o Vaší osobě jako jsou jméno, příjmení, telefon, email, pohlaví za účelem vygenerování a odeslání žádanky s těmito údaji na Vámi uvedený email. Uvedená data nejsou dále ukládána, zpracovávána ani poskytována třetím stranám. Všechny informace jsou po vygenerování a odeslání žádanky smazána. Tato data nejsou archivována.

Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů na webu Potravinové intolerance za účelem vygenerování a odeslání žádanky na mnou poskytnutý email.