Tomáš Prokeš

Tomáš Prokeš

Tomáš Prokeš (www.potravinoveintolerance.cz)

Motto: Tělo má neuvěřitelnou schopnost samoléčby, pokud mu dáte, co potřebuje!

Již několik let intenzivně věnuji přírodní medicíně, která odstraňuje příčiny onkologických a chronických onemocnění – odstraňuje z organizmu toxické látky, upravuje acidobazickou rovnováhu (odkyseluje), dodává do organizmu životně důležité mikroživiny (vitamíny, enzymy, aminokyseliny, stopové prvky apod.). Součástí přírodní medicíny je i zdravé stravování, a proto jsem se v roce 2014 stal certifikovaným nutričním poradcem.

Ve své praxi se zaměřuji na výživu při civilizačních chorobách, včetně rakoviny, neboť strava má rozhodující vliv na to, zda léčba (ať už je jakákoliv) bude úspěšná, či nikoliv. Jsem rád, že jsem součástí platformy „Vitamíny s příběhem“, neboť naším společným posláním je seznamovat veřejnost s prevencí civilizačních chorob i s faktem, že dodáme-li do nemocného organizmu chybějící, životně důležité mikroživiny, nastává postupná harmonizace metabolizmu projevující se návratem ke zdraví.

Našim cílem je pomoci vám co nejvíce snížit homocystein,, prevence v rámci potavinovcých intolerancí a tím zvrátit negativní procesy ve vašem organizmu. V případě nemoci nastane zlepšení vašeho zdravotního stavu,  a dokonce se můžete i uzdravit.

Podpůrná terapie rakoviny

V případě prevence si udržíte zdraví a váš život se prodlouží.

Adresa poradny: Smetanova 8a, Brno, 602 00
Telefon: 774 545 722

Kontaktní formulář

Zaškrtnutím volby "Souhlasím se zpracováním údajů" souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Tento formulář shromažďuje údaje o Vaší osobě jako jsou jméno, příjmení, telefon, email, pohlaví za účelem vygenerování a odeslání žádanky s těmito údaji na Vámi uvedený email. Uvedená data nejsou dále ukládána, zpracovávána ani poskytována třetím stranám. Všechny informace jsou po vygenerování a odeslání žádanky smazána. Tato data nejsou archivována.

Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů na webu Potravinové intolerance za účelem vygenerování a odeslání žádanky na mnou poskytnutý email.