Školení a semináře

ON-LINE KURZ – POTRAVINOVÉ INTOLERANCE

Tento on-line kurz “Poradce pro potravinové intolerance” je po teoretické stránce obsahově stejný jako náš standardní kurz pro rozšíření vědomostí a možnou spolupráci pro vyhodnocování laboratorních testů pro potravinové intolerance.

Studující dostávají skripta (návod) jako podklady pro průběžné teoretické studium a dále dostávají k dispozici propracovaný systém „Jak s laboratorními testy pracovat“.  Protože se studující neúčastní výuky fyzicky, komunikace probíhá on-line. Studující si průběžně plní pokyny lektora a domácí úkoly a má samozřejmě možnost učivo průběžně s lektorem konzultovat.

Po absolvování kurzu získáváte Certifikát Poradce pro Potravinové intolerance.

On-line kurzu “Poradce pro potravinové intolerance” se může zúčastnit naprosto každý, kdo se zajímá o zdravý životní styl, výživu, pohyb a zdravou psychiku – prostě o péči o tělo i duši.

Pokud by se zájemce o kurz chtěl zabývat potravinovou intolerancí na profesionální úrovni  (vyhodnocovat laboratorní výsledky), je nutnou podmínkou absolvovat certifikovaný kurz Poradce pro výživu z NutriAcademy s.r.o.

Účastníci on-line kurzu “Poradce pro potravinové intolerance” by si měli před zahájením kurzu zajistit:

  • jednoho vzorového klienta pro testování 90 potravin obecný panel a 1 jednoho klienta pro test na histamin DAO

S výsledkem těchto reálných vzorových testů pak budeme pracovat a vzájemně si je konzultovat.

Obsah kurzu:

Potravinové alergie – co to jsou potravinové alergie,  diagnostika, řešení od lékařů, označování alergenů, základní alergeny na žádance.

Potravinové intolerance/ senzitivita – rozdíl mezi alergii a intoleranci, diagnostika, příznaky a označování, co řeší alergolog a imunolog a co může řešit nutriční poradce, jak s výsledky pracovat a „rotační výživový plán“, případy kdy by se test na potravinové intolerance neměl provádět.

Histaminová intolerance  – co je histamin, klinické projevy, zdravotní obtíže, nízko histaminová dieta, přírodní antihistaminika a kdo by se neměl testovat na histamin.

Naučíme vás jakou stravu konzumovat na základě imunologicky – alergologických laboratorních výsledků, na základě klinické výživy, ale i v případě, když chcete korigovat svou hmotnost a najít pro vás tu  správnou výživovou cestu.

Po absolvování kurzu budete mít konečně jasno v mnoha otázkách, jakými jsou otázky střevního mikro biomupřecitlivělosti a imunity ale taky v otázkách střevních obtíží apod.

Záleží jen na vás, jak s nabytými informacemi naložíte ve svém životě  nebo to může byt cesta, jak pomoci svým blízkým.

Obsah kurzu

  1. Potravinové alergie – doba trvání 30 min.
  2. Potravinové intolerance – doba trvání 90 min.
  3. Histaminová intolerance  – doba trvání 90 min.
  4. Závěrečný test – doba trvání 30 minut. Vypracování testu bude probíhat on-line ve skupině

Celková časová náročnost kurzu je 4 hodiny.

CENA KURZU

Cena kurzu je 3200,- Kč.  

V ceně kurzu jsou zahrnuty skripta, výuková videa, vzorové laboratorní testy a plány, Certifikát o absolvování kurzu “Poradce pro potravinové intolerance”.

Číslo účtu: 686868882/5500

Po zaplacené plné částky Vám bude vystavena faktura

Účastníky kurzu prosím o zaslání fakturačních údajů na e-mail  info@potravinoveintolerance.cz.

Termímy on-line kurzů – zašlu individuálně na vyžádání

Rezervační formulář

Místo konání: on-line školení

Cena 3.200,-Kč


Fakturační údaje:


Odesláním formuláře dáváte souhlas s podmínkami. Bez souhlasu nelze formulář odeslat.