Poradci

Vedoucí projektu

ING. EVA KOCURKOVÁ – Praha

Nutriční poradci

V této části můžete najít svého nejbližšího odborného poradce, který Vás bude kontaktovat, když jsi uděláte svou objednávku.

Vyšetření krve probíhá v certifikované laboratoři. Odběrová místa máme i na místech, kde nejsou umístěny poradny. Krevní test prozradí jednu hodnotu a to u histaminové intolerance nebo až 271 druhů potravin, tekutin, bylin nebo doplňků stravy. Poradce Vás po zaslání objednávky kontaktuje s nabídkou termínů k osobní konzultaci. Váš poradce Vám pomůže vybrat vhodný balíček a pokud nebudete potřebovat pomoc, tak Vám vystaví žádanku k laboratornímu odběru krve.

Žádanku k laboratornímu vyšetření společně se seznamem odběrových míst obdržíte osobně u Vašeho poradce. Vstupní konzultace se hradí přímo u poradce, testy potravinových intolerancí se hradí osobně na odběrovém místě. (v obou případech prosím o přesnou finanční částku). S poradcem je důležité se domluvit na závazném termínu odběru krve, protože žádanka má platnost 10 pracovních dnů od jejího vystavení.

Do 10 pracovních dnů Vás nutriční poradce bude telefonicky kontaktovat ohledně termínu osobní schůzky, na které Vám předá výsledky testů a naučí Vás, jak pracovat s laboratorním výsledkem. Obdržíte tzv. rotační plán léčby, pomoc při řešení otázek typu:  jak nahradit v rámci stravy makro a mikro živiny nebo stavební prvky a pod. S ohledem na Vaše zdravotní potíže Vám pomůžeme najít ty správně enzymy a toto vyšetření se může stát podnětem ke změně Vašeho životního stylu. I malý krok někdy může rozhýbat velké věci. Poradce Vám poskytne i praktické rady, např. jak vařit bez mléka, vajec a laktózy, ale i to, kde nakupovat potraviny a pod.

Každý z poradců má certifikát “Nutriční poradenství” akreditovaný Ministerstvem školství ČR nebo Ministerstvem zdravotnictví ČR. Někteří naši poradci mají ukončenou i státní zkoušku v oboru “Nutriční poradce”.

  • Cena vstupní konzultace je 600,- Kč (předání žádanky na vyšetření a pomoc při volbě balíčků)
  • Cena konzultace s výsledky 600,- Kč (předání výsledků a interpretace výsledků, rotační výživový plán)
  • Cena následné konzultace 600,- Kč (není nutná , ale doporučená)

Výsledky rozboru jsou k dispozici zpravidla do 10 pracovních dnů od odběru krve u Vámi zvoleného poradce.

Telefonické objednávky a informace k vyšetření podáváme v pondělí a úterý od 9:00 do 15:00 na telefonním čísle 722 062 846.

V případě zájmu mne můžete kontaktovat na tomto kontaktním formuláři nebo můžete kontaktovat některého z výživových poradců, uvedených níže.

Klatovy, Sušice

Kroměříž

Ostrava – Svinov

Valašské Meziříčí

ANTONÍN RECHTOROVIČ