Poradci

Vedoucí projektu

ING. EVA KOCURKOVÁ – Praha

Nutriční poradci

V této části můžete najít svého nejbližšího odborného poradce, který Vás bude kontaktovat, když jsi uděláte svou objednávku.

Vyšetření krve probíhá v certifikované laboratoři. Odběrová místa máme i na místech, kde nejsou umístěny poradny. Krevní test prozradí jednu hodnotu a to u histaminové intolerance nebo až 216 druhů potravin, tekutin bylin nebo doplňků stravy. Poradce Vás po zaslání objednávky kontaktuje s nabídkou termínů k osobní konzultaci. Váš poradce Vám pomůže vybrat vhodný balíček a pokud nebudete potřebovat pomoc, tak Vám vystaví žádanku k laboratornímu odběru krve.

Žádanku k laboratornímu vyšetření obdržíte osobně u Vašeho poradce a k tomu seznam odběrových míst nebo Vám jej odešle emailem. Služba konzultace, nebo testů se hradí osobně na odběrovém místě a prosím o přesnou finanční částku. S poradcem je taky důležité se domluvit na odběru krve, protože žádanka má platnost 10 pracovních dnů od jej vystavení. .

Nutriční poradce dostává Vaše výsledky z laboratoře do 10 pracovních dnů. Nesládne Vás bude kontaktovat s předáváním výsledků kdy konzultace je nutná a hlavně Vás naučí, jak pracovat s laboratorním výsledkem, obdržíte tzv. rotační plán léčby, pomoc pří řešení otázek typu jak nahradit v rámci stravy makro a mikro živiny nebo stavební prvky a podobně. V rámci Vašich zdravotních obtíží Vám pomůžeme najít ty správně enzymy a toto vyšetření se může stát podnětem ke změně životního stylu. I malý krok někdy může rozhýbat velké věci. Určitě Vám poradí i praktické rady např. jak Vařit bez mléka vajec a laktózy, ale i to kde nakupovat potraviny a podobně.

Každý z poradců má certifikát z výživového poradenství akreditovaný Ministerstvem školství ČR nebo Ministerstvem zdravotnictví ČR. Někteří naši poradci mají ukončenou i státní zkoušku v oboru Nutriční poradce.

  • Cena konzultace vstupní je 600,- Kč (předání žádanky na vyšetření a pomoc při volbě balíčků)
  • Cena konzultace s výsledky 600,- Kč ( předání výsledků a interpretace výsledků rotační výživový plán)
  • Cena následné konzultace 600,- Kč (není nutná , ale doporučená )

Výsledky rozboru jsou k dispozici zpravidla do 10 pracovních dnů od odběru krve u Vámi zvoleného poradce.

Telefonické objednávky a informace k vyšetření podáváme každý všední den od 9:00 do 15:00 na telefonním čísle 722 062 846.

Valašské Meziříčí

ANTONÍN RECHTOROVIČ

Frýdek-Místek

Frýdek-Místek

Klatovy, Sušice

Ostrava – Svinov

Čáslav, Kutná Hora

Kroměříž

Bechyně, Tábor

Most a okolí