Poradci

Vedoucí projektu

ING. EVA KOCURKOVÁ – Praha

Nutriční poradci

V této části můžete najít svého nejbližšího odborného poradce, u kterého můžete objednat vyšetření krve pro potravinové intolerance s následnou konzultací.

Vyšetření krve probíhá v certifikované laboratoři. Odběrová místa máme i na místech, kde nejsou umístěny poradny. Krevní test prozradí jednu hodnotu a to u histaminové intolerance nebo až 216 druhů potravin, tekutin bylin nebo doplňků stravy. Poradce Vás po zaslání objednávky kontaktuje s nabídkou termínů k osobní konzultaci.

Žádanku k laboratornímu vyšetření obdržíte osobně u Vašeho poradce, nebo Vám jej odešle emailem.  Služba konzultace, nebo testů musí byt předem zaplacena bankovním převodem.

Do 4 dnů Vám bude vystavena faktura za uhrazené služby. Na konzultaci se naučíte, jak pracovat s laboratorním výsledkem, obdržíte tzv. rotační plán léčby, pomoc pří řešení otázek typu jak nahradit v rámci stravy makro a mikroživiny nebo stavební prvky a podobně. V rámci Vašich zdravotních obtíží Vám pomůžeme najít ty správně enzymy a toto vyšetření se může stát podnětem ke změně životního stylu. I malý krok někdy může rozhýbat velké věci.

Každý z poradců má certifikát z výživového poradenství akreditovaný Ministerstvem školství ČR nebo Ministerstvem zdravotnictví ČR. Někteří naši poradci mají ukončenou i státní zkoušku v oboru Nutriční poradce.

  • Cena konzultace vstupní je 500Kč  (není nutná)
  • Cena testů individuálně dle doporučeného počtu potravin (viz. Ceník)
  • Cena následní konzultace 500Kč (je nutná u zvoleného poradce)

Výsledky rozboru jsou k dispozici zpravidla do 10 pracovních dnů od odběru krve u Vámi zvoleného poradce.

Telefonické objednávky a informace k vyšetření podáváme každý všední den od 9:00 do 15:00 na telefonním čísle 722 062 846.

Objednávkový formulář najdete  po rozkliknutí zvoleného nutričního poradce.

Valašské Meziříčí

ANTONÍN RECHTOROVIČ

Frýdek-Místek

Frýdek-Místek

Klatovy, Sušice

Ostrava – Svinov

Čáslav, Kutná Hora

Kroměříž

Bechyně, Tábor

Most a okolí