Milan Dominik Šimčák

Milan Dominik Šimčák

Motto: Je lepší být bohatý a zdravý než chudý a nemocný.

Celostní medicínou jsem se začal zabývat již v roce 1997, kdy jsem se zúčastnil výpravy na Filipíny, kde jsem v horách pobýval u jednoho šamana. Byly to velmi zajímavé setkání a slovy nepopsatelný zážitek. Práce s energiemi mne natolik nadchla, že jsem se díky samostudiu a sebezdokonalování seznamoval s dalšími možnostmi, jak bych mohl pomoci sám sobě i lidem ve svém okolí.

Studoval jsem literaturu a absolvoval vzdělávací semináře a kurzy, kde jsem se u opravdových mistrů učil Reiki, Shamballu, EFT, reflexní terapii či zvukovou masáž prostřednictvím tibetské mísy, která harmonizuje naše buňky, uvolňuje napětí a bloky a probouzí v nás veselou mysl.

Mým posláním je pomáhat lidem a podělit se s nimi o své znalosti a zkušenosti, které jsem získával na cestách za poznáním. Chci našim klientům poskytovat komplexní poradenství v oblasti péče o zdraví, s čímž je spojený kvalitní život.

Nejdříve jsem pracoval na sobě, abych si dokázal poradit v těžkých životních situacích, a nyní pomáhám lidem, kteří pomoc potřebují a vyhledávají ji.

Po získání nutných certifikátů jsem v roce 2007 zahájil činnost ve svém masážním studiu v Krnově, kde intuitivně propojuji a používám různé techniky, pracuji s plazmovou terapií a spinovou technologií.

Od roku 2014 spolupracuji s doktorem Karlem Erbenem v oblasti biochemického zdraví. S Erbenovými myšlenkami seznamuji lidi na setkáních a besedách, kde probíráme péči o zdraví. Protože snižování hladiny homocysteinu je pro mne velmi zásadní a důležitý krok v prevenci civilizačních chorob.

Homocystein je velmi dobrým ukazatelem našeho zdraví do budoucnosti. Klienti, kterým se snížila hladina homocysteinu, užívají Vitality a řídí se našimi radami. Jsou posléze překvapeni, jak je najednou opouštějí jejich zdravotní potíže a oni prožívají pocity zdraví.

Například náš klient, který používal při chůzi berle, protože měl velké bolesti kolenních kloubů a těžkou cukrovku, se nyní pohybuje bez berlí a ani diabetes jej tolik netrápí. Další klientka, která trpěla značnými psychickými poruchami (hladina HCY 42 µmol/l) a její stav byl již natolik vážný, že nemohla chodit mezi lidi ani do zaměstnání, je po snížení vysoké hladiny homocysteinu (HCY 13,5 µmol/l) opět v pracovním procesu a cítí se velmi dobře. Další naši klienti po snížení hladiny homocysteinu úspěšně shodili nadbytečná kila a cítí se skvěle. A proto mne těší, že tito lidé dále šíří své poznatky a přesvědčení o tom, že prevence je podstatně lepší než užívání léků, neboť díky vitamínům Vitality s úspěchem snižují hladinu homocysteinu a předcházejí civilizačním chorobám.

Spolupráce s projektem Vitamíny s příběhem je skvělým nápadem, jak rošířit tyto informace mezi širokou veřejnost. Užívání produktů Vitality je velice komfortní krok k udržení zdraví a děkujeme všem poradcům a klientům, kteří se na vzniku tohoto výrobku podíleli.

Těžiště spolupráce s projektem Vitamíny s příběhem spatřuji zejména v tom, že budu rád součástí týmu, který rozšiřuje informace týkající se tak jednoduchého a při tom neodmyslitelného procesu prevence civilizačních chorob.

Adresa poradny: Hlavní náměstí 15 , Krnov 794 01