Jarmila Kubicová

Jarmila Kubicová

Za svůj život jsem prošla několika profesemi, které mě ne vždy zcela naplňovaly.

Pak přišel čas, kdy jsem potřebovala řešit zdravotní stav svých blízkých a nehodlala se smířit s tím, že nějaká nemoc je nevyléčitelná. Jsem moc ráda, že mám možnost svým klientům pomoci v jejich snaze převzít odpovědnost za jejich zdraví a pomoci jim při hledání příčin zdravotních potíží.

A protože víme, že nejsme bytostí toliko fyzickou, ale i duchovní, tak nemůžeme opomenout ani psychohygienu.

Každý člověk je jedinečný originál a sám nejlépe ví, kde dělá chyby. Jsem přesvědčena, že budete-li opravdu chtít, tak svou cestu ke zdraví najdete. Budu poctěna, využijete-li k tomu mých zkušeností.

Mým přáním je, abychom nečekali, až nám lékař sdělí diagnózu některé z civilizačních chorob, ale abychom se v první řadě zaměřili na prevenci svého fyzického a duševního zdraví. Získáme tím víc, než jsme si schopni uvědomit.

Těší se na Vás Jarmila Kubicová

Adresa poradny: O. Lysohorského 702, Frýdek-Místek 738 01  
Telefon: +420 736 499 317

Kontaktní formulář

Zaškrtnutím volby "Souhlasím se zpracováním údajů" souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Tento formulář shromažďuje údaje o Vaší osobě jako jsou jméno, příjmení, telefon, email, pohlaví za účelem vygenerování a odeslání žádanky s těmito údaji na Vámi uvedený email. Uvedená data nejsou dále ukládána, zpracovávána ani poskytována třetím stranám. Všechny informace jsou po vygenerování a odeslání žádanky smazána. Tato data nejsou archivována.

Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů na webu Potravinové intolerance za účelem vygenerování a odeslání žádanky na mnou poskytnutý email.