Ing. Jana Budilová

Ing. Jana Budilová

Pracuji jako výživový poradce, krásně tato problematika doplňuje myšlenky, podle kterých se lidé snaží pracovat na svém zdraví, a to zejména cestou prevence a správného životního stylu.

Vyšetření hladiny homocysteinu je jeden z významných střípků do mozaiky prevence. V dnešní době si mnoho lidí začíná uvědomovat neoddiskutovatelný význam spojený s problematikou homocysteinu. A v případě zvýšené hladiny homocysteinu je způsob nápravy velice snadno uchopitelný a výsledky „léčby“ mají ohromně pozitivní dopad na zdraví.

Pracuji s proteinovou dietou jakožto nástrojem rychlé a bezpečné redukce nadváhy. Snižování hladiny homocysteinu je další možnost, kterou můžeme lidem nabídnout, když se rozhodnou důkladněji pochopit své vlastní zdraví. A tím kontrola hladiny homocysteinu v krvi bezesporu je. V době, kdy jsou na každého z nás kladeny obrovské nároky jak v pracovní sféře (o době odchodu do důchodu nemluvě), tak v aktivní životě i ve vyšším věku, je nezbytné klást stále větší důraz právě na prevenci vzniku civilizačních nemocí.

Objednat služby

Adresa poradny: Antuškova 683, Benešov 256 01