Eva Svobodová

Eva Svobodová

Na podzim roku 2014, v době, kdy jsem se odmítala smířit s obtěžující bolestí kolenou, nepříjemným omezením pohybu i hrozícím chirurgickým zásahem,  se na mém facebookovém účtu objevil záznam z divadla Kampa s Jaroslavem Duškem a MUDr. Karlem Erbenem. Pán Dr. Erben mi moc pomohl a tak jsem se rozhodla stát jedním z poradců, ačkoliv mám svoji práci v keramické dílně, kterou mám moc ráda.

Od té doby prošla mojí poradnou pěkná řádka klientů.  Navíc je člověk nenásilně vtažen do série podstatných změn, které jdou ruku v ruce s doplňováním chybějících vitamínů.  Je to v první řadě odkyselení organizmu a z toho plynoucí změna jídelníčku, změna pitného režimu a zvýšení pohybové aktivity.  A tak se stane, aniž si to člověk uvědomí, že své zdraví má ve svých rukou, na nikoho jiného se spoléhat nemůže a vlastně ani nechce.

Pokud jste si schopni uvědomit, že nechcete – jako vaši rodiče nebo prarodiče – užívat do konce života spousty chemických léků bez naděje na uzdravení, je vhodná chvíle začít se snižováním hladiny homocysteinu.  Neměli byste čekat, až se u vás projeví některá z civilizačních chorob, pak už to tak jednoduché není. Nicméně tato cesta není pro každého.  Je třeba určité spolehlivosti a zodpovědnosti vůči sobě samému, jinak se úspěch nedostaví.

Vitamíny s příběhem k sobě přitahují lidi, kterým jde o stejnou věc. Těším se, že budeme mít příležitost se navzájem seznámit, abychom si mohli sdělovat zkušenosti z práce s klienty. Přála bych nám všem, abychom za nějaký čas mohli sami hledat a školit nové poradce ve svých regionech kvůli obrovskému zájmu veřejnosti.

Adresa poradny: za klienty dochází
Telefon: 734 216 203

Kontaktní formulář

Zaškrtnutím volby "Souhlasím se zpracováním údajů" souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Tento formulář shromažďuje údaje o Vaší osobě jako jsou jméno, příjmení, telefon, email, pohlaví za účelem vygenerování a odeslání žádanky s těmito údaji na Vámi uvedený email. Uvedená data nejsou dále ukládána, zpracovávána ani poskytována třetím stranám. Všechny informace jsou po vygenerování a odeslání žádanky smazána. Tato data nejsou archivována.

Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů na webu Potravinové intolerance za účelem vygenerování a odeslání žádanky na mnou poskytnutý email.