Eva Širlová

Eva Širlová

Eva Širlová (www.potravinoveintolerance.cz)Proč jsem se rozhodla pomáhat ostatním?
Jednoho dne jsem se rozhodla, že po dvou letech starostí, kdy jsem se snažila pomoci své rodině a přibrala na váze, musím se sebou něco udělat. Celý život jsem chodila cvičit, ale když si nesete starosti o své blízké a nemůžete pomoci, otřese to s Vámi. Zhubla jsem 18 kg a začala si uvědomovat, že mohu pomoci i ostatním. Prošla jsem kurzem pro výživové poradce, kurzem na Potravinové intolerance, zajímám se o vyšetření z kapky krve, řešením vzniklých problémů.

Podle statistiky se naši občané dožívají poměrně vysokého věku, ale ne vždy v dobrém zdravotním stavu, oproti severským státům.
Jako bychom očekávali, že prášky, které nám předepíší lékaři vše vyřeší, a přitom záleží nejvíce na nás.

Z vlastní zkušenosti to vím, prošla jsem kvůli vyrážce testem na alergie, která mi však nic neukázala. Nikdo mi neporadil, že mohu mít intolerance na některé potraviny. Spousta lidí se potýká s problémy, které mohou způsobovat intolerance na potraviny, které Vaše tělo špatně snáší.

V mé poradně bych chtěla pomocí diagnostiky vyřešit problémy a to nejen zdravotní. Moc bych si přála, aby i lidé ve středním a vyšším věku nežili život v bolestech. Ovšem musíme změnit svůj zažitý přístup k životu a více se o sebe starat.

Bolest znamená méně úsměvů a méně úsměvů znamená více bolesti.
Nikdo není dokonalý a bez chyb, ale musíme se snažit prožít svůj život co nejlépe a s radostí. Ráda bych Vám pomohla.

Těším se na Vás Vaše Eva Širlová

Adresa působení: Nutri Metabolic, Výživové poradenství, Praha 4 Modřanská  98
e-mail: nutrimetaboliccz@gmail.com
tel : +420 792 319 203
www.nutrimetabolic.cz

Kontaktní formulář

Zaškrtnutím volby "Souhlasím se zpracováním údajů" souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Tento formulář shromažďuje údaje o Vaší osobě jako jsou jméno, příjmení, telefon, email, pohlaví za účelem vygenerování a odeslání žádanky s těmito údaji na Vámi uvedený email. Uvedená data nejsou dále ukládána, zpracovávána ani poskytována třetím stranám. Všechny informace jsou po vygenerování a odeslání žádanky smazána. Tato data nejsou archivována.

Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů na webu Potravinové intolerance za účelem vygenerování a odeslání žádanky na mnou poskytnutý email.