Bohumír Jehlička

Bohumír Jehlička

Každý sám ve svém podvědomí nejlépe ví, jak by se měl v případě jakékoliv nerovnováhy nebo nemoci zachovat. Pouze nejsme vedeni k tomu, abychom tomu, co cítíme, věřili.

V roce 1996 jsem začal studovat tradiční čínskou medicínu a rozhodl jsem se této činnosti věnovat na plný úvazek. Tato filozofie nebo spíše životní styl mne silně oslovil. Taoistické moudro je vlastně velice prosté přizpůsobení se přírodním zákonitostem, neodporování a volné splynutí s proudem energie. To nejlepší, co člověk může udělat je, že se tímto proudem nechá unášet, a to s plným vědomím toho, že se tak děje. Smysl svého života vidím ve vytváření prostou pro tento způsob přemýšlení u každého, s kým se třeba jen „náhodně“ setkám.

Ve své praxi spojuji postupy tradiční čínské medicíny s našimi geografickými a kulturními odlišnostmi, a do tohoto vzorce mi perfektně zapadají poznatky o poruše metabolismu související se zvýšenou hladinou homocysteinu. Ve snižování homocysteinu vidím zásadní význam v prevenci civilizačních chorob.

Objednat služby

Adresa poradny: Šatov 479, 671 22 Šatov
Telefon:  515 232 323

Odborné certifikáty: