Blanka Kapitánová

Blanka Kapitánová

Jsem niterně přesvědčená o tom, že všechno souvisí se vším. Mám za to, že mysl ovlivňuje tělo a tělo mysl, ovlivňuje nás také okolní prostředí.

Je to již dvacet let, kdy jsem se začala zabývat tím, jak mysl působí na naše tělo, a zhruba pět let, co se zabývám tělesnou stránkou člověka. Vzdělávala jsem se jak pod odborným vedením, tak samostudiem a vzdělávám se i nadále – je to můj koníček. Jsem akreditovaný poradce pro výživu.

Vzhledem k tomu, že můj otec zemřel předčasně ve věku 42 let a v jeho rodinné anamnéze je kardiovaskulární onemocnění, rozhodla jsem se chodit pravidelně na preventivní vyšetření srdce, hloubkově se detoxikovat, lépe se stravovat a adekvátně stravu suplementovat.

Pokud jste vnitřně rozhodnuti začít se starat o své zdraví, ráda Vám předám své zkušenosti.

Za klienty dochází – Praha 2, 4 a okolí
Tel: 739 087 085

Kontaktní formulář

Zaškrtnutím volby "Souhlasím se zpracováním údajů" souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Tento formulář shromažďuje údaje o Vaší osobě jako jsou jméno, příjmení, telefon, email, pohlaví za účelem vygenerování a odeslání žádanky s těmito údaji na Vámi uvedený email. Uvedená data nejsou dále ukládána, zpracovávána ani poskytována třetím stranám. Všechny informace jsou po vygenerování a odeslání žádanky smazána. Tato data nejsou archivována.

Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů na webu Potravinové intolerance za účelem vygenerování a odeslání žádanky na mnou poskytnutý email.

Certifikáty odbornosti: