Bc. Klára Slabihoudová

Bc. Klára Slabihoudová

Původní profesí jsem porodní asistentka. Sama jsem si prošla vážnými zdravotními potížemi, kdy byly pouze potlačovány a tlumeny jejich projevy, aniž by lékaři hledali příčiny mých neduhů.

Když se narodily mé děti, nechtěla jsem se smířit s „pouhými diagnózami“, ani léky pro mého téměř ročního syna.

Vždy si najdu čas na vzdělávání v oblasti zdravého životního stylu. V tomto ohledu se přikláním k návratu k přírodě. Dnes už jsem si jistá, že lze žít ve zdraví, a to bez nežádoucích následků dnešní doby. Mým cílem je, aby se potřebné informace dostaly k těm, kteří chtějí svůj život prožít plnohodnotným způsobem.

Takže výdech, nádech – pojďme se naučit svůj život řídit sami…

Kontaktní formulář

Zaškrtnutím volby "Souhlasím se zpracováním údajů" souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Tento formulář shromažďuje údaje o Vaší osobě jako jsou jméno, příjmení, telefon, email, pohlaví za účelem vygenerování a odeslání žádanky s těmito údaji na Vámi uvedený email. Uvedená data nejsou dále ukládána, zpracovávána ani poskytována třetím stranám. Všechny informace jsou po vygenerování a odeslání žádanky smazána. Tato data nejsou archivována.

Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů na webu Potravinové intolerance za účelem vygenerování a odeslání žádanky na mnou poskytnutý email.

Odborné certifikáty: