Antonín Rechtorovič

Antonín Rechtorovič

Celý život včelařím. Med a včelí produkty jsou přírodní léky a vždy je lidé používali, aby byli zdraví. V medu jsou vitamíny a minerály, které se podílejí na udržení a zkvalitnění lidského zdraví.

Radím lidem tak, aby předcházeli civilizačním nemocem.

Mým cílem je provozovat poradnu co nejdéle, aby z ní mělo užitek co nejvíce lidí. Aby každý, kdo má zájem o zdravotní prevenci, tuto možnost měl. Aby lidí jako jsem já – zcela zdravých lidí – bylo v mém okolí čím dál více.

Adresa poradny:  Zašovská 784, Valašské Meziříčí 757 00

Kontaktní formulář

Zaškrtnutím volby "Souhlasím se zpracováním údajů" souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Tento formulář shromažďuje údaje o Vaší osobě jako jsou jméno, příjmení, telefon, email, pohlaví za účelem vygenerování a odeslání žádanky s těmito údaji na Vámi uvedený email. Uvedená data nejsou dále ukládána, zpracovávána ani poskytována třetím stranám. Všechny informace jsou po vygenerování a odeslání žádanky smazána. Tato data nejsou archivována.

Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů na webu Potravinové intolerance za účelem vygenerování a odeslání žádanky na mnou poskytnutý email.